
Blue Monday? Bloom Monday!
Vandaag is het ‘Blue Monday’, de meest deprimerende dag van het jaar. Deze dag valt meestal op de derde...
In samenwerking met Master Florist is een actie onder bloemisten opgezet. Een zevental internationale bloemisten hebben in december 2020 een doos met Grand Slam stelen ontvangen en kregen hierbij de opdracht een kunstwerk van te maken. De eerste creaties zijn gedeeld op social media en met succes. Er is zelfs één post die meer dan een miljoen mensen heeft bereikt.
Dit jaar staan onder andere een livestream op Facebook bij een snijanthurium teler van Grand Slam, een online stand (nr. 24 van 21-31 januari) op de Online Trade Fair (beide Thursd) en nog een actie met bloemisten op de agenda (Master Florist). Daarnaast komt Grand Slam natuurlijk terug in de promotionele activiteiten die Anthura zelf onderneemt, zoals recentelijk voor The British Floral Association en met Flower Circus. En hopelijk kan in de loop van dit jaar ook de tennisclinic met Martin Verkerk plaatsvinden.
"Grand Slam is een groene snijanthurium en brengt ieder boeket naar grote hoogte. De bijzonder frisse en stralende kleur groen zorgt ervoor dat iedere bloemist gelijk valt voor dit nieuwe ras (Love). Met Grand Slam kunnen zij een ideale set van bloemen in iedere gewenste stijl creëren (Set). De goede houdbaarheid en de transporteigenschappen maken het beeld compleet tot een totale match (Match). Met recht is deze nieuwe standaard in groen dus Love, Set, Match!", aldus Anthura.
Vandaag is het ‘Blue Monday’, de meest deprimerende dag van het jaar. Deze dag valt meestal op de derde...
Vanaf 31 maart krijgen heel wat kwekers uit de regio er een extra taak bij: die van webshopbeheerder....
ACTUEEL HORTI THEMA - In de tuinbouw worden steeds meer robots toegepast en de ontwikkeling hiervoor blijft...
Week van Snoep Goed 18-01-2021 10:22 |
Welke sensoren kun je inzetten op jouw bedrijf? 18-01-2021 10:16 |
Komkommers telen op basis van harde feiten 18-01-2021 10:09 |
Tuinbouwbedrijven als collectief in Golfregio 18-01-2021 10:04 |
Online Valentijninspiratie 18-01-2021 10:02 |
Promotie voor gezonde voeding op werkvloer 18-01-2021 10:00 |
Force sloopt laatste kas op Honderdland in Maasdijk 18-01-2021 09:48 |
Waarde sierteeltexport afgenomen in 2020 18-01-2021 09:47 |
Video: Daan Roosegaarde eert agrarische sector met kunst 18-01-2021 09:43 |
Nieuwe uitdagingen paprikaproef 18-01-2021 09:38 |
Reacties (0)
Er zijn nog geen reacties