
Blue Monday? Bloom Monday!
Vandaag is het ‘Blue Monday’, de meest deprimerende dag van het jaar. Deze dag valt meestal op de derde...
Verandering is over het algemeen niet onze meest favoriete bezigheid. Sterker nog: liever niet zelfs. Het gaat toch goed zo? 2020 heeft bewezen dat mensen wel degelijk snel kunnen en willen veranderen. Wie had er begin van dit jaar gedacht dat we massaal zouden gaan videobellen? Dat virtueel borrelen de nieuwe trend zou worden? En dat de verkoop van kerstbomen dit jaar een piek zou bereiken?
Bij JEM-id is verandering het sleutelwoord. Wij streven onze doelen na door te blijven veranderen. Vaak helpt het om duidelijk voor ogen te hebben waarom de verandering nodig is, wanneer de verandering noodzakelijk is en hoe deze verandering bereikt kan worden.
Een mooi voorbeeld hiervan is Flori2days. Wanneer er begin dit jaar iemand met het voorstel zou komen om in de sierteeltsector een online evenement te organiseren, was het idee waarschijnlijk snel van tafel geveegd. Maar toch bleek deze verandering succesvol. Veel kwekers en kopers zien het belang in van de verandering om te digitaliseren. Om te voldoen aan de financiële wetgeving is deze verandering in een stroomversnelling geraakt: in 2021 moeten alle transacties digitaal tot stand komen. En Floriday biedt de handvatten om dit te bereiken. De waarom, wanneer en hoe waren duidelijk; en Flori2days was een groot succes.
Wat doe jij om te blijven veranderen?
Vandaag is het ‘Blue Monday’, de meest deprimerende dag van het jaar. Deze dag valt meestal op de derde...
Vanaf 31 maart krijgen heel wat kwekers uit de regio er een extra taak bij: die van webshopbeheerder....
ACTUEEL HORTI THEMA - In de tuinbouw worden steeds meer robots toegepast en de ontwikkeling hiervoor blijft...
Week van Snoep Goed 18-01-2021 10:22 |
Welke sensoren kun je inzetten op jouw bedrijf? 18-01-2021 10:16 |
Komkommers telen op basis van harde feiten 18-01-2021 10:09 |
Tuinbouwbedrijven als collectief in Golfregio 18-01-2021 10:04 |
Online Valentijninspiratie 18-01-2021 10:02 |
Promotie voor gezonde voeding op werkvloer 18-01-2021 10:00 |
Force sloopt laatste kas op Honderdland in Maasdijk 18-01-2021 09:48 |
Waarde sierteeltexport afgenomen in 2020 18-01-2021 09:47 |
Video: Daan Roosegaarde eert agrarische sector met kunst 18-01-2021 09:43 |
Nieuwe uitdagingen paprikaproef 18-01-2021 09:38 |
Reacties (0)
Er zijn nog geen reacties